Студенти та викладачі кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки ТДМУ навчалися на військовому полігоні

22 червня студенти та викладачі кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського пройшли навчання загонів територіальної оборони на військовому полігоні у селі Біла. На чолі з завідувачем кафедри – професором Вадзюком Степаном Несторовичом, викладачі кафедри: доц. Ратинська О.М., ас. Татарчук Л.В., ас. Тимошів В.С. та група студентів відвідали військовий полігон. У навчаннях на базі центру Тернопільської окремої артилерійської бригади на полігоні у с. Біла учасники вишколу вдосконалили навички стрільби зі штатної стрілецької зброї, пройшли тактичну, тактико-спеціальну та військово-медичну підготовку.

На фото зображені вишикувані групи осіб, що прибули на полігон у с.Біла.

До заходу були залучені інструктори з досвідом участі в антитерористичній операції, які здійснювали навчання з обороноздатності у момент нападу, орієнтуванню в просторі і на новій місцевості, розпізнанню знешкодженню саморобних вибухових пристроїв, наданню самодопомоги і взаємодопомоги у випадку поранень чи травмувань, по будові автомата та стрільбах.

На фото відбувається навчання з розпізнавання військової атрибутики.

На фото зображено вишкіл по розпізнаванню вибухових пристоїв.

   

На фото викладачі та студенти проходять вишкіл з обороноздатності.

На фото проф.Вадзюк С.Н. і ас.Татарчук Л.В. підготовлені до стрільби з автомата.

На фото доц.Ратинська О.М. і ас.Тимошів В.С. отримали боєприпаси до автоматів.

Ці заняття проводяться щомісяця почергово з різними загонами оборони Тернопільської області. Навчання такого плану дуже потрібні для  дотримання алгоритму правильних дій у разі проголошення війни та захвату території, а також здійснення обороноздатності та самооборони.

На військовому полігоні наприкінці вишколу викладачів та студентів пригостили «солдатською їжею». Всі учасники здобули масу позитивних емоцій та безцінний досвід.