Меню Закрити

Іноземні студенти ТДМУ ознайомили тернополян з культурними традиціями своїх країн

Слухачі підготовчого відділення Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 18 липня 2018 року презентували культурні традиції своїх країн у бар-клубі «Коза». Сьогодні у наших майбутніх студентів триває період іспитів і навчання, але вони з радістю відгукнулися на пропозицію арт-директора «Бункермузу» Марічки Юрчак спільними зусиллями дати можливість тернополянам ознайомитися з колоритом інших народів. Їх підтримали і допомогли у підготовці їхні наставники – викладачі підготовчого відділення Оксана Вишньовська, Марина Тимощук, Оксана Гром, Наталія Любачівська, Інна Чернецька.

Свої танці, пісні, страви цього вечора запропонували представники Гани, Нігерії, Індії, Пакистану та Німеччини. Кожен учасник заходу дуже хвилювався, адже не знав, як сприймуть тернополяни їхні виступи. Проте після бурхливих оплесків відразу ж під час першого виступу, слухачі підготовчого відділення отримали чимале підбадьорення та підтримку. Кожен викладався на повну силу.

Поряд з творчими талантами у свої страви душу вкладали ті, хто вміє куховарити. Вони встигали ще й подарувати глядачам танець чи пісню. Наприкінці заходу усе приготовлене іноземці роздали відвідувачам закладу.

Відкриттям заходу став наш слухач підготовчого відділення з Німеччини, який прийшов з іншими своїми колегами по навчанню на вечірку і представив народну німецьку пісню. Він довів, що ні вік, ні інша країна не є бар’єром для комунікації і пізнання нового. Він дуже опікувався кожним під час заходу, прагнув, щоб всім було комфортно. Українською мовою він представив себе усім присутнім цього вечора.

Відвідувачі «Кози» цього вечора мали можливість ознайомитися з традицією сватання в Нігерії. У дечому це схоже з українськими звичаями, зокрема щодо описування всіх позитивних рис наречених, спілкування між батьками. Шквал емоцій викликав танець представника Індії, який підкорив усіх своїм талантом. А дехто зі слухачів уже отримав запрошення брати участь у заходах, присвячених таким танцювальним напрямкам, як хіп-хоп і брейк-данс.

Університет висловлює подяку дирекції закладу «Коза» за теплий прийом, можливість міжкультурного спілкування, створення умов для діалогу представників різних націй і творчу площадку.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1668512893270834

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.