20 вересня розпочне роботу XVII Конгрес Світової федерації українських лікарських товариств

На базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 20-23 вересня 2018 року відбудеться XVII Конгрес Світової федерації українських лікарських товариств.

Учасниками Конгресу будуть лікарі-українці Німеччини, Франції, США, Аргентини, Польщі, Австрії та інших країн, а також лікарі з усіх регіонів України.

Програма

Офіційне відкриття відбудеться 20 вересня (четвер) 2018 року 1500 в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Головуючі: Андрій Базилевич, Микола Корпан, Михайло Корда.

1. Українські лікарські товариства у світі: реалії та перспективи розвитку (Андрій Базилевич, проф.. д-р мед наук, президент СФУЛТ)
  2. Професійна автономія і професійна відповідальність лікарів. Безперервний професійний розвиток і освіта.

(Олександр Толстанов, проф.., д-р мед наук, НАМПО, проректор)

1. Зміни в охороні здоров’я в Україні: реформування первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги в Україні;
  2. (Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України)
  3. Фінансування, перспективи запровадження національного медичного страхування;

(Ольга Богомолець, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я)

1. Медична освіта, управління і самоврядування в охороні здоров’я, ліцензування, сертифікація, акредитація тощо.

(головний спеціаліст відділу освіти та науки МОЗ України)

20 вересня 2018 року 1800 – 1930 –  фуршет 2-й поверх драмтеатру.

20 вересня 2018 року  з 1930 – вистава Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка «Запорожець за Дунаєм» Гулака-Артемовського.

21 вересня (п’ятниця) 2018 року 0930 – Наукові симпозіуми

Наукові симпозіуми з 5 пункту програмних питань конгресу «Наукові здобутки та інноваційні технології в медицині (за спеціальностями)». Модератори наукових симпозіумів професори медичного університету проводять відбір матеріалів конгресу для доповідей з залученням ведучих професорів України. Тези практичних лікарів будуть оформлені у вигляді сателітних доповідей в обговоренні за спеціальностями. Матеріали конгресу будуть опубліковані в збірнику.

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, конференц зал, адміністративний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Венгер І.К, проф.. Беденюк А.Д., проф.. Дейкало І.М,  проф.. Яшан О.І., проф.. Цвях А.І., проф.. Галайчук І.Й., проф.. Бігуняк В.В., проф.. Гнатів В.В., д.м.н. Турчин М.В.

Хірургія, анестезіологія та реанімація (оториноларингологія, травматологія та ортопедія, онкологія, офтальмологія, щелепно-лицева хірургія, трансплантологія, імплантологія, урологія, онкогематологія, рентген-ендохірургія, пластична та косметична хірургія)

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, актова зала, адміністративний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Швед М.І., проф.. Сміян С.І., акад.. Андрейчин М.А., проф.. Пасєчко Н.В., проф.. Мартинюк Л.П., проф.. Бабінець Л.С., проф.. Гребеник М.В., проф. Господарський І.Я., проф.. Андрейчин С.М., проф.. Мисула І.Р., проф.. Олещук О.М.,

Внутрішні хвороби та інфекційні хвороби (пульмонологія, ревматологія, кардіологія, гастроентерологія, ендокринологія, нефрологія, імунологія, алергологія, гематологія, токсикологія, геронтологія, профпатологія, фітотерапія, гомеопатія, нутриціологія, дієтологія, реабілітація та фізіотерапія, курортологія, фармакологія, клінічна фармакологія);

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, зал №3, адміністративний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Бойчук А.В., проф.. Банадига Н.В., проф.. Геряк С.М., проф.. Павлишин Г.А., проф.. Боярчук О.Р., проф.. проф.. Маланчук Л.М.

Акушерство та гінекологія, педіатрія, генетика;

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, зал №1, адміністративний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Шкробот С.І., проф.. Венгер О.П., проф.. Жулкевич І.В., доц.. Гудак П.С., проф.. Сохор Н.Р.

Неврологія та психіатрія (психологія, психотерапія, нейрохірургія, наркологія, реабілітація, фізіотерапія, нетрадиційне лікування, радіо-променева діагностика);

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, зал № 5, морфологічний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Вадзюк С.Н., проф.. Герасимюк І.Є, проф.. Волков К.С., проф.. Боднар Я.Я., проф.. Климнюк С.І.

Експериментальна медицина (анатомія, гістологія, фізіологія, мікробіологія, судова медицина, патогістологія);

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, зал № 10, біологічний корпус ТДМУ

Головують: проф.. Сатурська Г.С., проф.. Шульгай А.Г., проф.. Кашуба М.О., доц.. Романюк Л.М., доц.. Литвинова О.Н.

Управління та організація охорони здоров’я, медична освіта (історія медицини, медична термінологія, демографія, синологія, гігієна);

1. 21 вересня 2018 року, 930 – 1300, зал № 4, лікарня швидкої допомоги, вул., Шпитальна

Головують: проф.. Трутяк І.Р. (м. Львів), проф.. Попович Д.В., проф.. Гудима А.А., доц. Кулянда І.С., доц.. Домбрович М.І.

Посттравматичні стани (бойова та побутова травма, реабілітація, медико-соціальні проблеми, спортивна, військова, космічна медицина).

21 вересня 2018 року, 1300 – 1500 – перерва на обід.

21 вересня 2018 року, 1500 – 1700 – наукова асамблея СФУЛТ (актова зала адміністративного корпусу ТДМУ)

1. Проф.. Микола Корпан, Австрія – Кріохірургія при пухлинних захворюваннях органів черевної порожнини та заочеревинного простору (за погодженням).
  2. Проф.. Василь Антонів, Росія – Комбіноване лікування пухлин патології ЛОР (за погодженням).
  3. Віктор Онуфрей, Пітсбург, США – Сучасні технології променевої терапії для лікування раку простати” (погоджено)
  4. Проф.. Ігор Трутяк, Україна – Особливості сучасної бойової хірургічної травми (за погодженням).

21 вересня 2018 року, 1800 – дружня вечеря, конгрес-центр «Червона калина».

22 вересня (субота) 2018 року 1000 – організаційне засідання XVII конгресу СФУЛТ.

Закриття конгресу, культурна програма (Марійський духовний центр Зарваниця, Збаразький замок (Старий Збараж))

Від’їзд делегатів.