Меню Закрити

ТДМУ буде реалізовувати наукові проекти в рамках партнерства з науковим парком «Інноваційно–інвестиційний кластер Тернопілля»

Угоду про партнерство Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з корпорацією «Науковий парк «Інноваційно–інвестиційний кластер Тернопілля» було підписано 4 вересня 2018 року.

Директор наукового парку Григорій Химич та ректор ТДМУ, професор Михайло Корда попередньо обговорили напрямки співпраці та можливості розширення діяльності. Зокрема мова йшла про розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності, ефективне та раціональне використання наявного наукового потенціалу, розвиток матеріально-технічної бази університету для комерціалізації результатів наукових досліджень, впровадження проектів на українському та закордонному ринках, залучення інвестицій, реалізація власних інноваційних проектів, впровадження інноваційних науково-дослідних робіт у виробництво.

Науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» успішно функціонує з 2011 року та співпрацює уже з 33 партнерами, з них – 11 закордонних. Це успішна інтеграційна міжнародна структура, яка об’єднує освіту, науку, виробництво, інститути владних структур та фінансові структури з метою впровадження інноваційно-інвестиційних проектів і виходу на внутрішній і світові ринки з новою високотехнологічною наукоємною продукцією.

Основні напрямки співпраці – фармація; стоматологія; метрологічна служба у медицині; екологічний аудит та безпека навколишнього середовища; інформаційні мережі та телекомунікаційні технології у медицині; мікробіологічні та паразитологічні, біохімічні та імунологічні дослідження; експериментальне моделювання; дослідження інфекційних хвороб; гістологічні та електронномікроскопічні дослідження; створення програмного продукту.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.