Семінар “Лікування опіків. Сучасний підхід”

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовному семінарі «ЛІКУВАННЯ ОПІКІВ. Сучасний підхід», який проводить команда спеціалістів Гарвардського університету та Schreiners Hospital (Boston, MA, USA), очолювана легендарним хірургом, проф. Генадієм Фузайловим.

У програмі – демонстрація і обговорення хірургічних технік, етичних і комунікативних засад лікування, анестезіологічного забезпечення, особливостей догляду, багатоетапного лікування і забезпечення якості життя і віддалених результатів лікування.

Буде проведена демонстрація унікальних для України лазерних технологій усунення масивних рубців із профілактикою рецидивів, варіанти косметичної пластики, а також застосування біотехнологічного матеріалу INTEGRA, який дозволяє відновити уражений шкірний покрив без келоїдних розростань.Також планується формування команди лікарів, які працюватимуть з цією технологією в Україні.

Кількість місць обмежена.

Інтернет реєстрація:

Місце проведення:

Клініка Medicover.  вул. Антоновича, 102 м. Львів

Дата і час:

19 вересня 2018р. 09.00 – 17.00

Організатори семінару:

Благодійний фонд «Children Burn Prevention in Ukraine” (USA), Клініка Medicоver (Львів, Україна), Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського, Благодійний фонд «Проти опіків» (Україна), Благодійний фонд «Доктус» (Україна).