Вітання ректора ТДМУ з Днем фармацевтичного працівника

Дорогі викладачі і студенти фармацевтичного факультету!

Від щирого серця вітаю вас з Днем фармацевтичного працівника – святом високоосвічених, самовідданих і вкрай відповідальних людей.

Фармація – одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота – запорука її розвитку. Незважаючи на важливість технологій і нових стандартів у сучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. Не кожному під силу підкорити тонку хімію лікарських засобів, відшукати правильні орієнтири серед міріад назв і віддати себе служінню на благо здоров’я людей.

Бажаю усім, хто навчає майбутніх фармацевтів, хто опановує фармацевтичний фах і працює у фармацевтичній галузі, нових звершень, здійснення всіх задумів, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні. Бажаю вам частіше бачити вдячність на обличчях людей за вашу доброзичливість, уважність та професіоналізм. Нехай колеги вас радують взаєморозумінням та підтримкою, родичі – теплом і душевною щедрістю, близькі люди – ніжністю та увагою. Нехай мир та злагода ніколи не покидають вас!

Ректор ТДМУ М.Корда.