Декада відкритих дверей у бібліотеці ТДМУ

З 18 по 28 вересня в бібліотеці Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського відбуватиметься Декада відкритих дверей, приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек. Працівники книгозбірні запрошують усіх бажаючих завітати до бібліотеки та взяти участь у різноманітних заходах, що проводитимуться в ці дні: презентаціях книг, вечорах-зустрічах із цікавими людьми, оглядах, екскурсіях тощо.

Під час екскурсій студенти-першокурсники зможуть ознайомитися з інформаційними ресурсами бібліотеки, режимом її роботи та правилами користування.

Акція «Подаруй бібліотеці книгу» дасть можливість усім бажаючим зробити свій внесок у збагачення фонду університетської книгозбірні.

18 вересня о 15.30 у мистецькій галереї бібліотеки відбудеться урочисте відкриття виставки українських ікон з колекції Марії Тройчак, присвяченої 1030-річчю хрещення України-Русі.

19 вересня о 15.30 у читальному залі відбудеться презентація англомовного підручника з філософії, укладачами якого є викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України».

20 вересня о 15.30 запрошуємо першокурсників факультету іноземних студентів на презентацію проекту «Міст взаєморозуміння». Мета проекту — адаптація іноземних студентів до України і ментальності українців, вивчення культурних і ментальних особливостей представників інших країн. Експерт проекту — керівник центру психологічної реабілітації «Крок назустріч», психотерапевт Любов Медведь. Координатор проекту — Яніна Чайківська.

21 вересня від 10.00 до 17.00 у малому читальному залі бібліотеки відбуватиметься День інформації. До уваги викладачів, аспірантів та студентів ТДМУ будуть представлені нові надходження фахових періодичних видань та підручників.

24 вересня о 13.30 запрошуємо усіх бажаючих відвідати зустріч «Моє захоплення — медична наука» з українським вченим, доктором медичних наук, професором, одним з перших випускників університету Віктором Олександровичем Шидловським.

25 вересня о 15.30 запрошуємо усіх бажаючих відвідати творчу зустріч «Лікар з душею письменника» з тернопільським науковцем, лікарем-ортопедом, письменником, членом Національної спілки письменників України, лауреатом конкурсу «Людина року — 2013» (Тернопільщина), автором відомого роману «Інтернаймичка» та низки романів із серії «Європа — Центр» Орестом Івановичем Березовським.

26 вересня

від 10.00 до 18.00  запрошуємо усіх бажаючих на виставку-перегляд нових надходжень підручників до нашої книгозбірні..

27 вересня о 15.30 у читальному залі бібліотеки відбудуться творча зустріч з відомим музикантом, бардом, літератором, перекладачем Олександром Марченком .

28 вересня об 11.00 запрошуємо друзів на -святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

На сайті бібліотеки ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського (http://library.tdmu.edu.ua) до уваги користувачів презентації нових надходжень, віртуальні виставки, електронні каталоги, інша цікава інформація.

Ласкаво просимо до бібліотеки!