Меню Закрити

Благодійна діяльність студентів ТДМУ

Нещодавно на адресу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського надійшла подяка від колективу відділення інтенсивної терапії новонароджених ТОДКЛ. Лікарі, батьки та маленькі пацієнти передають слова вдячності представникам факультету іноземних студентів ТДМУ за небайдужість та надану допомогу у вигляді препаратів парентерального харчування для дітей з вродженою хірургічною патологією. «Ваш благородний вчинок – приклад для наслідування», – йдеться у листі. Зазначимо, що ці препарати є доволі дороговартісними.

Щодо іноземних студентів ТДМУ, то молоді люди об’єдналися в групу «Each One Help One» (E.O.H.O) (Допомагаємо один одному). Вони є представниками різних курсів спеціальності «Медицина». До числа благодійників акції допомоги новонародженим діткам увійшли Alhassan Abdul Latif, Ahmed Abdallah Abdulfaid, Christel Ayamba, Theophilus Kwarteng, Ikram Yusuf, Naison Gumbo, Abouelkoussine Sarah.

Виконавчий директор організації Alhassan Abdul Latif розповів, що попередньо вони відвідали відділення і ознайомилися з його роботою. Вони бачили роботу лікарів, які піклуються про маленьких пацієнтів. «У відділенні були діти з вродженими вадами стравоходу та іншими ускладненнями. Всі вони потребують операції. До того ж вони повинні вживати особливу їжу (органічні білки), яка є дорогою. Нам розповіли, що батьки цих дітей роблять все можливе, аби дати шанс на життя цим немовлятам. Це вразило нас – і ми вирішили допомогти», – зазначив Alhassan Abdul Latif.

Об’єднання «Each One Help One» створено з метою допомагати один одному, особливо тим студентам, які через життєві обставини потрапили в кризову ситуацію (втрата батьків, проблеми з особистим здоров’ям чи здоров’ям рідних, непередбачувані події в їх країнах). Молоді люди створили грошовий фонд взаємопідтримки. Водночас вони прийняли рішення, що 30% від надходжень будуть спрямовувати на благодійні проекти. Під своє шефство наші студенти взяли маленьких пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої лікарні.

Адміністрація університету також висловлює подяку студентам за їх щирі серця. Бажає їм успіхів у навчанні і професійному становленні.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.