Науковці ТДМУ взяли участь у ХІХ Національному конгресі кардіологів України

Делегація науковців Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у складі професора Шведа Миколи Івановича, професора Гребеника Маряна Васильовича, професора Яреми Надії Іванівни та доцента Левицької Лариси Володимирівни взяли участь у ХІХ Національному конгресі кардіологів України, який проходив з 26 по 28 вересня 2018 року у Києві. Розпочали роботу з презентації нової монографії професора Шведа Миколи Івановича та доцента Левицької Лариси Володимирівни «Сучасні технології відновного лікування хворих з гострим коронарним синдромом».

Другий день роботи з’їзду був плідним для науковців-кардіологів Тернопільського державного медичного університету. На секції аритмології провідні експерти України на чолі з професором Сичовим Олегом Сергієвичем упродовж дня ділилися найновішою інформацією про ведення пацієнтів з аритміями. Сесію з життєво небезпечних аритмій очолив професор Швед Микола Іванович. Його доповідь «Лікувальна тактика при життєво загрозливих аритміях у хворих з гострим коронарним синдромом» була актуальною та інформативною.

Професор Ярема Надія Іванівна доповіла про результати комплексної наукової роботи «Варіабельність ритму серця у хворих на лайм-кадит».

Молодий науковець Уляна Дмитерко представила стендову наукову доповідь «Стан поширеності факторів ризику серцево-судинних подій серед жителів Тернопільської і Київської областей та шляхи їх модифікації», виконану під керівництвом доцента ТДМУ Левицької Лариси Володимирівни.

У останній день роботи конгресу професор Швед Микола Іванович та доцент Левицька Лариса Володимирівна представили доповідь на тему «Відновне лікування хворих на інфаркт міокарда з коморбідною патологією» під час засідання секції кардіореабілітації і профілактики. Доповідь викликала жваве обговорення, присутні цікавилися практичними аспектами кардіореабілітаційної програми, ділилися власним досвідом у галузі медицини, яка активно розвивається.

Лариса Левицька, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги ТДМУ.