У ТДМУ відбулася ХІ науково-практична конференція «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм»

4-5 жовтня 2018 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм», на яку було заявлено понад 60 наукових праць від представників навчальних та науково-дослідних установ України та Польщі.

З вітальним словом від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди виступив проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Секційні засідання розпочав завідувач кафедри патологічної фізіології, професор Юрій Бондаренко.

Доповідачі висвітлювали актуальні теми та ділились результатами своєї роботи. Активна дискусія між учасниками конференції, обговорення патогенезу модельованих патологій свідчили про актуальність та високу цінність отриманих результатів в ході своїх досліджень.

Доповідає проф. Гнатів В.В.

Доповідає доц. Кулянда О.О.

Доповідає проф. Посохова К.А.

Доповідає: Вересюк Т.О.

Доповідає: Попович І.Л.

Доповідає: Свередюк Ю.А.

Між учасниками конференції відбулася активна та плідна дискусія. Обговорення патогенезу модельованих патологій свідчили про актуальність та високу цінність отриманих результатів в ході експериментальних досліджень.

У дискусію вступає проф. Бондаренко Ю.І.

Питання виникло у доц. Бігуняк Т.В.

За роз’ясненням звертається проф. Бондаренко Ю.І.

Гостра дискусія виникла між проф. Марущак М.І. та проф. Посоховою К.А.

Ст.н. співробітник Попович І.Л. обґрунтовує свою думку проф. Бондаренку Ю.І.

Питання ставить проф. Гнатів В.В. та проф. Хара М.Р.

Свою думку висловлюють доц. Кулянда І.С. та проф. Марущак М.І.

З питанням звертається Лоза Є.О. та Попович І.Л.

З приводу доповіді дискутують проф. Сельський П.Р. та проф. Хара М.Р.

Після виступів та дискусій відбулось обговорення актуальних питань, висвітлених у доповідях, обмін новими ідеями та підведення підсумків конференції.

Свої враження від доповідей висловлюють (зліва направо): проф. Хара М.Р., проф. Сельський П.Р., доц. Кулянда І.С., проф. Марущак М.І.

зліва направо: проф. Денефіль О.В., доц. Бігуняк Т.В.

Учасники конференції (зліва направо): проф. Бондаренко Ю.І., проф. Гудима А.А., проф. Марущак М.І.

Виступи науковців також зацікавили майбутніх фахівців.

Секційні засідання закрив завідувач кафедри патологічної фізіології, доктор медичних наук, професор Юрій Іванович Бондаренко.