Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 11 жовтня  2018 року.

Про роботу АСУ університету доповів фахівець 2-ої категорії відділу інформаційних технологій Андрій Галаван.

Про організацію лікувально-профілактичної роботи стоматологічного відділу університетської клініки доповів голова комісії, доцент кафедри стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти Віталій Щерба.

Доцент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Володимир Городецький проаналізував роботу навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів.