Студенти ТДМУ організували концерт до Дня захисника Вітчизни

Новий склад Творчого колективу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 18 жовтня 2018 року представив зворушливу концертну програму «Я повернуся навесні», присвячену святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни. Вечір розпочав хор ТДМУ з пісні «Ой там за лісочком».

Кожен присутній цього вечора у залі відчув, що хотіла сказати у своїх віршованих рядках студентка шостого курсу Тетяна Іваніцька у власному творі «Молитва за Україну».

Далі усі виступи пронизували словами і піснями серце, відгукувалися найтеплішими почуттями до тих, хто захищає сьогодні Україну, сльозами котилися по обличчю, коли виступаючі вкотре зачіпали тему неймовірних втрат людських життів у борні за незалежність нашої країни.

Справжнім сюрпризом стала невеличка драматична постановка від членів театрального гуртка «Арт-драма». Усі жіночі образи тих, хто чекає своїх коханих і рідних з фронту, були зіграні надзвичайно зворушливо, тонко і точно було передано біль втрати і радість повернення.

До створення дійства долучилися Сергій Калмазан, Володимир Серемуля, Світлана Рущинська, Дмитро Журавель, Сергій Лобазов, Ольга Петрова, Ігор Ніштун, Валерія Слободянюк, Ольга Половчук, Інна Мінчук, Світлана Сувалко, Юрій Череватий, Маряна Кец, Анна Українець, Софія Копитчак, Валентин Богомомолов.

Ведучими вечора були студенти Олег Кривий і Валентина Пітухова.

Відео-версія концерту тут:

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1805653979556724

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І,Горбачевського.