ТДМУ підписав угоду про співпрацю з Вищою медичною школою у Білостоку (Польща)

Делегація у складі проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща, завідувача центральної наукової лабораторії, керівника відділу міжнародних зв’язків, доцента Наталії Лісничук та асистента кафедри медичної реабілітації Юрія Завіднюка з робочим візитом нещодавно перебувала у Вищій медичній школі у місті Білосток (Польща).

Під час візиту обговорили умови співпраці з Вищою медичною школою у навчально-методичному та науковому аспектах. Зокрема польські колеги  виявили зацікавленість в обміні досвідом щодо роботи центру симуляційного навчання ТДМУ, а також розвитку академічної мобільності між студентами обох вишів для проходження виробничої практики та проведення літніх шкіл.

З метою розвитку наукової співпраці мова йшла про розробку та проведення доклінічного і клінічного дослідження лікарських засобів, зважаючи на те, що Вища медична школа готує спеціалістів з біотехнології і має певні напрацювання у цій галузі.

Переговори завершилися підписанням угоди про співпрацю між ТДМУ і Вищою медичною школою Білостока.

Делегація також взяла участь у церемонії посвяти першокурсників у студенти.