Меню Закрити

Науковці ТДМУ взяли участь у «круглому» столі «Впровадження в клінічну практику санаторно-курортного лікування сучасних протоколів реабілітації»

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Більче-Золотецькою обласною фізіотерапевтичною лікарнею реабілітації 12 жовтня 2018 року відбувся «круглий» стіл на тему «Впровадження в клінічну практику санаторно-курортного лікування сучасних протоколів реабілітації». У цьому заході взяли участь науковці ТДМУ.

 

 

Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Д, професор Степан Запорожан виступив з доповіддю «Про співпрацю університету з лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я, проходження практики студентами університету з фізичної реабілітації, науковий підхід до сучасних протоколів реабілітації».

Завідувач кафедри медичної реабілітації, професор Ігор Мисула представив доповідь «Реабілітаційний діагноз».

Доктори медичних наук Андрій Цвях та Андрій Господарський продемонстрували свій винахід на практиці у пацієнта, який проходить курси реабілітаційного лікування після травми колінного суглобу.

З доповіддю «Досвід роботи центру медико-соціальної реабілітації хворих з органічними ураженнями нервової системи» виступила доцент кафедри неврології Олена Бударна.

Доцент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Володимир Коваль представив доповідь «Фізична реабілітація при переломах нижніх кінцівок».

Завідувач кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією Андрій Цвях та доцент кафедри загальної хірургії Андрій Господарський мали виступ на тему «Реабілітація травматологічних хворих в післятравматичному та післяопераційному періодах. Телемедична реабілітація травматологічних хворих».

Разом з головним лікарем Любомиром Синоверським делегація науковців ТДМУ здійснила обхід у лікарні, проконсультували пацієнтів з важкою складною супутньою патологією, намітили плани на подальшу співпрацю.