Меню Закрити

Науковці ТДМУ взяли участь у Подільському симпозіумі з фізичної та реабілітаційної медицини

Науковці Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Лариса Левицька та Тетяна Бакалюк взяли участь у І Подільському симпозіумі з фізичної та реабілітаційної медицини, який відбувся 18-19 жовтня 2018 року у Вінниці.

  

Симпозіум став інноваційною площадкою для активного обміну інформацією між спеціалістами в галузі реабілітації. Відомі в Україні і поза її межами експерти в галузі реабілітології – професори Петро Колісник, Олександр Владіміров, а також науковці та лікарі-практики ділилися своїм досвідом, висловлювали міркування стосовно реалій і перспектив розвитку галузі.

Цікаву лекцію з історії виникнення та розвитку спеціальності «Фізична та реабілітаційна медицина», а також практично орієнтований майстер-клас з мануальної медицини провів гість з Мадриду – професор Енріке Валера-Донозо.

Доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Лариса Левицька представила доповідь «Досвід відновного лікування хворих на інфаркт міокарда з коморбідною патологією на етапах реабілітації» та презентувала нову монографію «Сучасні технології відновного лікування хворих із гострим коронарним синдромом».

Доцент кафедри медичної реабілітації Тетяна Бакалюк доповіла про результати, отримані під час виконання наукової роботи «Дисфункція скронево-нижньощелепного суглобу і методи її корекції».

Доброзичлива атмосфера симпозіуму сприяла активному обміну інформацією, народженню нових ідей і планів розвитку реабілітаційних технологій. Водночас тепла сонячна столиця Поділля – чудове місто Вінниця – подарувала незабутні враження.

Тернопільська делегація реабілітологів висловлює щиру подяку дружній команді подільських колег під керівництвом професора Петра Колісника за теплий прийом і безцінний досвід.

Доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Лариса Левицька.