Меню Закрити

Студентка ТДМУ вивчатиме засади демократії у США

Студентка другого курсу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Христина Бедрійчук перемогла у конкурсі есеїв на тему «Молодь та вибори: чому та як?», який відбувся у вересні 2018 року. Головним призом став навчальний візит у місто Вашингтон (округ Колумбія) та місто Евінг (штат Нью-Джерсі), під час якого вона матиме можливість ознайомитися з тим, як відбуваються вибори, як працюють складові демократії у США. Христина вивчатиме основи американської демократії 3-10 листопада цього року.

Цей творчий конкурс організувала Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (International Foundation for Electoral Systems – IFES).

«Про конкурс мені повідомила викладач з предмету «Демократія» Ольга Христенко. Саме вона запропонувала мені спробувати свої сили і написати есей. У своєму короткому аналітичному творі я окреслила основні причини, чому молодь не бере участі у виборах, а також запропонувала шляхи вирішення цієї проблеми. Однією з причин є те, що  молодь не надто цікавиться виборами і політикою. Відповідно є потреба у заохоченні юних людей до прийняття самостійних рішень і участі у житті держави», – розповіла Христина Бедрійчук.

Міжнародна фундація виборчих систем (англ. The International Foundation for Electoral Systems, IFES) – це неприбуткова міжнародна організація, що підтримує право громадян на вільні та чесні вибори. За допомогою своїх знань та досвіду надає незалежну підтримку у розвитку виборчих систем і кваліфікацій, необхідних для ухвалення збалансованих рішень.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.