Фотоконкурс «Світ очима студентів»

Погляд на світ через вічко фотоапарата – особливий. Він дає можливість побачити і показати щось несподіване, приховане, ретельно замасковане, спонтанне і емоційне. Сьогодні технічний прогрес допомагає значно спростити процес фіксування миттєвостей і почуттів. Чимало студентів ТДМУ бачимо з фотокамерою чи просто телефоном. У результаті цього у соцмережах з’являються не просто фото, а справжні шедеври.

У зв’язку з цим у нашому університеті оголошено фотоконкурс у номінаціях «Природа» (пейзажні світлини з красивими краєвидами, природою, порами року), «Портрет», «Подія» (репортажна світлина з місця події, яка відображає її). Якщо вам є що показати світу, просимо надсилати фото в «Телеграм» на номер+380509315789 до 16 листопада. Відкриття виставки відбудеться 22 листопада 2018 року о 15.30 у приміщенні бібліотеки ТДМУ за адресою: вулиця Січових Стрільців, 8.

Особливість нашого конкурсу полягає у благодійному голосуванні студентів за улюблену фотороботу. Переможцем стане той, хто назбирає найбільшу суму. Зібрані кошти підуть на проект «Життя без меж», який покликаний покращити життя дітей з інвалідністю. Вони призначені для проходження реабілітації Макара Воробйова – 5 років, діагноз: ДЦП; Анни Сиротюк – 9 років, діагноз: ДЦП; Антона і Богдана Гусаруків – 4 роки, діагноз: глибока недоношеність, статичні тетрапарези.

Водночас такий спосіб голосування додасть впевненості фотографам-початківцям у власних силах і талантах.

Отож, запрошуємо наших талановитих студентів до участі у цій благодійній акції як учасників, а також як глядачів.

Photo content has been hold in TSMU in November. Any student, who like to make photos can participate in it. There are 3 categories “Nature” (landscape pictures with beautiful views, nature showing the seasons of the year), “Portrait” and “Event” (a photo from a scene/event that reflects it). If you have something to show to the world, please send a photo to “Telegram” app on the number – +380509315789 until November 16th. The opening of the exhibition will be held on November 22nd, at 15.30 in the premises of the TDMU library at the Sichovykh Streltsiv street, 8. The peculiarity of our competition is the charitable voting of students for the favorite photo. The winner will be the one who gathers the largest sum. However, the funds raised will go to the project “Life Without Borders”, which aims to improve the lives of children with disabilities. They are intended for the rehabilitation of Vorobyov Makar – 5 years old diagnosed with cerebrovascular disease, Syrotyuk Anne (9 years old) diagnosed with cerebral palsy. Husaruk Anton (3 years old) and Bogdan (4 years old) both diagnosed with deep premature birth, static tetra-paresis. At the same time, this kind of voting will add confidence to start-up photographers with their own strength and talent. So, we invite our talented students to participate in this charity not only as participants but as viewers as well.