Урок здоров’я від студентів-стоматологів ТДМУ

Благодійна організація «Дім милосердя» в Чорткові  опікується дітьми з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, захисту і підтримки. У 2013 році її засновниками стали Бучацька єпархія Української Греко-Католицької Церкви та батьки неповносправних дітей. Облаштований завдяки благодійним пожертвам, «Дім милосердя» на перших порах міг прийняти з десяток дітей, а нині у працівників закладу – більше сотні підопічних.

 

Днями в «Домі милосердя» відбувся «Урок здоров’я», який провели студенти стоматологічного факультету ТДМУ. Вони приїхали до дітей, щоб поспілкуватися на дуже важливу тему: як правильно доглядати за зубами, щоб вони були здорові і ніколи не боліли. Гості привезли з собою театралізовану міні-виставу за участю казкових персонажів: хлопчика Незнайка та дівчинки Кнопочки.  Присутні в залі захоплено спостерігали за цікавим дійством, адже актори свої ролі виконували дуже переконливо.

Акторами були студенти п’ятого курсу Христина Врублевська, Ірина Мерва, Сергій Лобазов, Михайло Яріш, Андрій Рощук, Олег Руденко, Ольга Петрова, Ігор Підвисоцький, Арсен Тимків, Вікторія Шпирук і третьокурсниця Ярина Тильчак. Після вистави майбутні стоматологи показали на муляжі, як правильно чистити зуби і нагадали присутнім прості правила, що допоможуть зміцнити здоров’я в цілому. А на завершення вручили кожній дитині приз – зубну пасту та щітку. Радісні усмішки на дитячих личках були красномовніші слів.

Директор й співзасновниця благодійної організації «Дім милосердя» Тетяна Дубина подякувала адміністрації ТДМУ, студентам і керівнику волонтерської групи, професору кафедри дитячої стоматології Наталії Гевкалюк за підтримку і допомогу, за свято, подароване дітям.

Майбутні стоматологи побували також в Чортківському державному медичному коледжі, де оглянули начальні аудиторії і поспілкувалися з викладачами та студентами. На запрошення адміністрації коледжу професор кафедри дитячої стоматології Наталія Гевкалюк  прочитала студентам лекцію «Сучасні уявлення про порушення стану органів та тканин порожнини рота у дітей і фактори, що їх визначають».

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.