Студенти ТДМУ долучилися до проведення свята для дітей з нагоди Міжнародного дня боротьби з діабетом

16 листопада студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завітали на фестини до дітей з цукровим діабетом. Зустріч організована Школою діабету в Тернополі для дітей і підлітків та громадською організацією «Діа-ДІМ Тернопілля».

Група студентів польської асоціації ТДМУ на чолі з Хубертом Мікошою подарували дітям чудовий настрій і надувні кульки блакитного кольору, який є символічним для цього дня.

Артур Герасимович активно долучився до організації та проведення зібрання.

Уляна Сатурська розповіла дітям мотиваційну історію життя видатного автогонщика сучасності Чарлі Кімбла, який захворів ЦД І типу у віці 22 років, чудово навчився ним управляти та стійко займає найвищі рейтинги  у змаганнях.

Оксана Шевчук та Оксана Велиган прийшли підтримати дітей з цукровим діабетом та приготували для них гостинці на випадок гіпоглікемії.

Діти радо демонстрували свої вміння і таланти у конкурсі «Діабет таланту не завада», чим неабияк потішили батьків та гостей зібрання.

Завдяки об’єднання зусиль багатьох небайдужих благодійників свято для дітей не обійшлося без подарунків та приємних несподіванок. Аніматори студії «Вундеркінд» влаштували для малечі запальну руханку.

Інформацію надала доц. Фурдела В.Б., керівник школи діабету для дітей і підлітків у Тернополі.