Студенти ТДМУ перевіряли гостроту зору у тернополян

З нагоди Міжнародного дня сліпих студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Тетяна Карпяк, Тетяна Марчук, Валерія Петренко і Антоніна Круковець організували акцію з метою перевірки гостроти зору у жителів Тернополя.

Майбутні медики підготували інформаційні матеріали, в яких подали детальні рекомендації щодо того, як зберегти зір, як уникнути його втрати, як робити гімнастику для очей.

Цього дня усі бажаючі мали можливість перевірити гостроту зору. Потрібно сказати, що відвідувачі торгового центру «Орнава» з довірою ставилися до наших студентів і відважувалися перевірити зір. Якщо у когось з’ясовувалися проблеми, дівчата радили звернутися до фахівців.