Студенти Нігерії ТДМУ організували вечір нагород

Упродовж кількох років доброю традицією для Асоціації студентів Нігерії, яка діє в Тернопільському державному медичному університеті, є щорічне відзначення кращих студентів року. Попередньо члени асоціації проводять рейтингове голосування серед своїх земляків щодо того, хто був найкращим другом, хто мав високі результати в спорті та іншому.

Цього року організаційний комітет складався з Edohore Precious Ogheneviza (перший курс, спеціальність «Фармація), Fatunde Toluwalade (четвертий курс, спеціальність «Медицина»), Omonijo Opeyemi Esther (шостий курс, спеціальність «Медицина»), Aboh Akposeipregha Ebipade (шостий курс, спеціальність «Медицина»), Ibikunle Barakat Ibidamola (другий курс, спеціальність «Медицина»), Atteh Mercy Omolayo (п’ятий курс, спеціальність «Медицина»), Igboyi Janet (четвертий курс, спеціальність «Медицина»), Idowu Gideon (шостий курс, спеціальність «Медицина»), Babas Puamus Oki (п’ятий курс, спеціальність «Медицина»), Awosan Wura Ola (третій курс, спеціальність «Медицина»), Oluwayemisi Faith (другий курс, спеціальність «Медицина»), Chukwudebelu Chisom (другий курс, спеціальність «Медицина»), Chaiman-Akerele Awal Ireayomi (п’ятий курс, спеціальність «Медицина»).

Команду однодумців для проведення «Prime Night» зібрав президент Асоціації студентів Нігерії і координував роботу студент шостого курсу Daniel Aganren.

Отже, кращим спортсменом року став Fatunde Tolu, найкращим серед першокурсників – Aramide. Найкращим організатором серед студентів було визнано Ebenezer Popoola, найпопулярнішою в Асоціації студентів Нігерії стала Onwordi Winifred. Потрібно зазначити, що цього року завдяки Winifred було організовано чимало заходів. За кількістю талантів обрали Oluwayemisi Faith, а ось за фізичною підготовкою перемогу віддали студенту Freedom. Найкрасивішим серед хлопців-нігерійців став Dike, серед дівчат – Yakubu Hadiza. Кращим продюсером, діячем року визнано Onwordi Winifred. Найкраще орієнтується в модних тенденціях і має власний стиль серед дівчат Atteh Mercy, серед хлопців – Precious Isiguzo.

Спеціальні призи отримали переможці у номінаціях «Mr Melanin» – Felix Ogunlade і «Miss Melanin» – Kennedy Biebele.

Під час цього заходу відбувся конкурс краси, в якому учасники демонстрували свої таланти, вміння дефілювати, бути кмітливим. Журі також оцінювало інтелектуальний рівень конкурсантів.

З вітальним словом виступив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, який зазначив, що він особисто і всі працівники деканату підтримують ініціативи молоді і сприяють всебічному розвитку особистості.

Розмаїтою і цікавою була концертна програма.