Результати конкурсного відбору студентів ТДМУ на навчання у Вроцлавському медичному університеті у весняному семестрі 2018-2019 н.р.

26 листопада 2018 року у відділі міжнародних зв’язків Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся конкурсний відбір серед студентів IV-V курсів медичного факультету на навчання у Вроцлавському медичному університеті впродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року.

Конкурсний відбір здійснила комісія у складі проф. А.Г. Шульгая, доц. І.В. Смачило, доц. Н.Є. Лісничук, доц. Т.А. Ковальчук, А.І. Машталіра, ас. М.Я. Кічули.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки аплікантів. Окрім цього, з кожним претендентом була організована співбесіда з оцінки фахової мотивації та мети семестрового навчання за кордоном.

За результатами конкурсного відбору були оголошені переможці:

1 місце – Діана Філь;

2 місце – Станіслав Комарницький;

3 місце – Наталія Дудзінська.

Щиро вітаємо цих студентів з перемогою і бажаємо успіхів впродовж семестрового навчання на базі Вроцлавського медичного університету.