Студенти ТДМУ вчили школярів міста довіряти лікарям

Волонтерська діяльність студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського є візитною карткою вишу упродовж багатьох років. У формі безкорисливого служіння людям майбутні медики вчаться бути милосердними і співчутливими до своїх пацієнтів.

Нещодавно студенти третього курсу медичного факультету організували акцію «Teddy Hospital», під час якої відвідали школярів другого класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15».

Основним завданням заходу було навчити діток не боятись лікарів, а навпаки довіряти та покладатися на них. У малечі була можливість відчути справжніми лікарями. Маленькі школярі навчилися слухати серцеві ритми, легеневі хрипи, а також кожен спробував робити ін’єкції. Акцію організували Юлія Валігура, Анастасія Бойко, Ярина Степанюк, Ірина Землячик, Ірина Козоріз.