У ТДМУ школярів міста навчали доглядати за зубами

Викладачами та студентами-гуртківцями кафедри ортопедичної стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 13 грудня 2018 року був проведений захід «Здорові зубки – яскраве майбутнє» для учнів другого класу Тернопільського правового ліцею (ЗОШ №2). Головна мета – показати дітям, що не потрібно боятися лікарів-стоматологів і варто вчасно лікувати зуби.

Спочатку студенти зробили для діток презентацію під назвою «Здорові зубки – яскраве майбутнє». Під час неї школярі дізналися про тре, хто такий стоматолог, скільки раз на рік потрібно відвідувати стоматолога і ознайомилися з інструментами, які використовуються під час огляду ротової порожнини. Під час презентації була проведена цікава вікторина у вигляді загадок, після якої найактивніші учні були нагороджені медалями за перше, друге та третє місця. Потім студенти-гуртківці кафедри ортопедичної стоматології розповіли повчальну казку про кицю-ласолюбку та заспівали пісню «Хай завжди будуть зубки білими».

Після цього учням провели екскурсію кафедрами стоматологічного факультету та стоматологічним відділенням університетської клініки ТДМУ.

На завершення заходу студенти обстежили всіх учнів, використовуючи сучасне стоматологічне обладнання (інтраоральна камера), за допомогою якого школярі мали змогу бачити на екрані комп’ютера зображення своєї ротової порожнини.

Наприкінці заходу кожен учень отримав подарунок від торгової марки Колгейт-Палмолів, до якого увійшли іменні дипломи зубного захисника, календарі чищення зубів, брошурки з правилами гігієни та догляду за зубами та зубні пасти.

Висловлюємо подяку керівнику стоматологічного відділення університетської клініки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, доценту Щербі В.В, завідувачу кафедри ортопедичної стоматології, професору Гасюку П.А. за сприяння в організації та проведенні цього заходу. А також компанії Колгейт-Палмолів за надані подарунки.