Викладачі ТДМУ долучилися до благодійної акції з нагоди дня Святого Миколая

З нагоди дня Святого Миколая 14 грудня 2018 року проведено благодійні акції колективом кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання на чолі з її завідувачем Попович Д.В., Вайдою О.В. та Руцькою А.В. і спільно з керівником реабілітаційно-освітнього центру для неповносправних дітей з «Фундації допомоги дітям» Ренатою Блехою та її доньками, які відвідали соціальний центр ТБФ «Карітас», Петриківський обласний комунальний будинок-інтернат.

ТБФ «Карітас».

Підопічні соціального центру ТБФ «Карітас» підготували гостям привітання у вигляді власноруч написаних віршів. Представники реабілітаційно-освітнього центру для неповносправних дітей з «Фундації допомоги дітям» подарували вихованцям навчальні матеріали, солодощі та іграшки.

Вихованці Петриківського обласного комунального будинку-інтернату також радісно зустріли гостей, які прийшли до них з подарунками.

Петриківський обласний комунальний будинок-інтернат.

Хочеться зауважити, що ці акції є щорічними та організовуються уже чотири роки поспіль. Вкотре висловлюємо подяку Ренаті Блесі за вияв душевної доброти до людей з особливими потребами.

Інформацію підготували Руцька А.В. та Вайда О.В.