Меню Закрити

Святкове колядування у ТДМУ

Вихованці Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого та їх наставники 8 січня 2019 року щиро вітали колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з Різдвяними святами. Вони подарували всім присутнім лункі колядки та побажання добра, миру і здоров’я.

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/1994444627320922/

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди подякував семінаристам за коляду. «Ми також вітаємо вас з Рідзвом Христовим! Віримо в те, що наша Україна буде процвітати і розвиватися, а ви будете прославляти Господа і просити щасливої долі для нашої країни», – додав Аркадій Гаврилович.

Цього дня вітання лунали і від делегації Новосільської громади на чолі з її головою Ільком Стахурським. Потрібно відзначити відмінну підготовку учнів Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.Зарицького, які продовжують зберігати і примножувати українські традиції.

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/745107929195361/

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай наголосив на тому, що упродовж тривалого часу ТДМУ має тісну співпрацю з Новосільською громадою. Завдяки цьому, за його словами, є чимало важливих напрацювань у практичній медицині, які знайшли своє втілення в системі охорони здоров’я. Він запевнив, що ця співпраця триватиме і надалі, адже є чимало ідей для реалізації. Також Аркадій Гаврилович побажав щастя, добробуту і рясних Божих благословень.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.