Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 10 січня 2019 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

Про матеріальне забезпечення студентів-сиріт і студентів, вихідців з радіоактивно-забруднених територій доповів проректор з науково-педагогічної роботи та соцiальних питань, доцент Олег Слабий.

Голова комісії, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Олександр Сусла поінформував про стан кадрового забезпечення англомовного навчання на кафедрах.

Про організацію профорієнтаційної роботи в університеті доповів доцент Ігор Драч.