Меню Закрити

Щедрувальний подарунок хору ТДМУ та театральної студії «Арт-драма»

Декілька років поспіль хористи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського та учасники театральної студії «Арт-драма» з нагоди різдвяних свят готують оригінальну програму щедрівок, колядок і вертепного дійства. Цього року також не обійшлося без дзвінкої коляди та віншувань. Хор нашого університету, до складу якого входять викладачі і студенти, порадував чудовим виконанням відомих старовинних і нових щедрівок. Потрібно сказати, що цей колектив став візитівкою ТДМУ.

До святкового дійства долучилися учасники театральної студії «Арт-драма». Цього року їхнє вертепне дійство мало низку цікавих персонажів і було переплетено з українською літературною класикою. Своїми дотепами і відмінною грою потішили виконавці ролей Солохи, чорта, дяка. Цікавою була інтерпретація одного з персонажів сучасної української політики. Потрібно відзначити при цьому витончений гумор і вишукану акторську майстерність.

Після завершення святкової програми ректор ТДМУ, професор Михайло Корда зазначив, що хор став справжньою окрасою університету.

«Якщо у перші роки створення хорового колективу я хвилювався про те, щоб викладачам і студентам вистачило наснаги продовжувати співати і організовувати цікаві програми, то тепер я пишаюся тим результатом, який є. Хор став перлиною і гордістю ТДМУ. Звертаюся до вас з проханням підтримувати той творчий дух і запал до улюбленої справи, щоб багато років поспіль студенти і викладачі мали можливість насолоджуватися вашими чудовими голосами. Зі свого боку гарантую всіляку підтримку діяльності хору. Також дякую нашим неперевершеним акторам з театральної студії «Арт-драма» за їх майстерність і збереження традицій», – звернувся Михайло Михайлович.

Вітання від імені голови профспілки ТДМУ Петра Лихацького хористам і артдрамівцям передала Олена Покришко.

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/522659914894153/

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1942712055850915

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.