Вітаємо відомого журналіста з отриманням високого звання

Згідно з Указом Президента №14/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» від 22 січня 2019 року почесне звання «Заслужений журналіст України» отримав відомий медійник Тернопільщини, власний кореспондент у Тернопільській області редакції газети «Урядовий кур’єр» Микола Шот.

Ректорат і колектив ТДМУ щиро вітає Миколу Миколайовича з отриманням високого звання, висловлює щиру подяку за інформаційну підтримку і співпрацю упродовж тривалого часу. Микола Шот неодноразово висвітлював діяльність університету на шпальтах центральної преси.

Також університетська родина бажає йому й надалі завжди бути у творчому піднесенні. Наснаги, сили та натхнення, нових звершень та досягнень!