Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 7 лютого 2019 року. За дорученням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди його провів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

Про роботу навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів доповіла в.о. начальника навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів, доцент Євгенія Дмухальська.

Заступник ректора з економічних питань Олеся Члек прозвітувала про те, як було виконано фінансування за 2018 рік.

Про результати роботи відділу з міжнародних зв’язків доповіла керівник відділу, доцент Наталія Лісничук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.