ІІ студентська науково-практична конференція, присвячена  Всесвітньому дню сімейного лікаря

Західно-Казахстанський державний медичний університет імені Марата Оспанова запрошує взяти участь у роботі ІІ студентської науково-практичної конференції, присвяченій  Всесвітньому дню сімейного лікаря “Внесок студентів у розвиток ПМСД і сімейної медицини”.

Ціль конференції – розвиток творчої активності і формування креативного мислення у студентів, заохочення їх до здійснення наукових досліджень в галузі первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД).

Більше у доданому файлі II конф Студ движ – англ

Dear students, interns and residents!The West Kazakhstan Marat Ospanov State Medical University invites you to take part in the work of the II student scientific and practical conference devoted to the World Family Doctor Day “CONTRIBUTION OF STUDENTS TO THE DEVELOPMENT OF PHC AND FAMILY MEDICINE”.

The purpose of the conference is the development of creative activity and the formation of creative thinking among students, their involvement in conducting scientific research in the field of primary health care (PHC).