Меню Закрити

Викладачі кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки ТДМУ разом зі студентами взяли участь у заходах пропаганди здорового способу життя

13 лютого 2019 року відбулась зустріч студентів ІІ курсу та професорсько-викладацького складу кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки Тернопільського державного медичного унівреистету імені І.Горбачевського з членами ГО «Джерела громадського здоров’я». Партнерами заходу стали комунальна установа Тернопільської обласної ради Тернопільський обласний наркологічний диспансер, Тернопільський центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, Всеукраїнська екологічна ліга, громадська організація «Здорова планета», Благодійний фонд фундація Анти-СНІД-Україна, МБФ «Альянс громадського здоров’я», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

З доповіддю на тему «Безпечний секс та незапланована вагітність» виступила керівник громадської організації «Джерела громадського здоров’я» Тетяна Козарецька.

На фото керівник громадської організації «Джерела громадського здоров’я» Козарецька Т.І., ас. кафедри Тимошів В.С. і студенти ІІ курсу.

Дуже зацікавило студентів обстеження працівниками Тернопільського Центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД. Ними були проведені експрес-тестування з застосуванням швидких тестів – використовується для виявлення антитіл до ВІЛ за допомогою діагностичних наборів (тест-систем), які дають можливість отримати результат досить швидко (10-15 хв.).

На фото: лікар-лаборант Тернопільського центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Кушнір В.І. та студенти-медики здійснюють  експрес-тестування на ВІЛ.

Для популяризації здорового способу життя цього ж дня на базі Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі проведено інтерактивний захід щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції під назвою «Маршрут безпеки».

На фото: провідний фахівець Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Бучинський В.С. і студенти-медики 262 групи ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа».

Студенти-медики ІІ курсу під керівництвом доц. Ратинської О.М. ознайомили вихованців коледжу зі статистикою ВІЛ-інфікованих в Україні та світі, шляхами передачі інфекції, засобами захисту від можливого інфікування та засобами попередження небажаної вагітності.

На фото студенти-медики 262 групи ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа»: зліва направо: Коростель Валентин, Ковальчук Оксана, Романець Любов і Гордіюк Катерина.

У рамках проведення заходу студенти коледжу також пройшли інтерактивний «Маршрут безпеки», в якому знайшли відповіді на запитання стосовно ВІЛ/СНІД та набули практичних навичок, вирішуючи проблемні ситуації.