У ТДМУ підписали угоду про співпрацю з Інститутом проблем штучного інтелекту МОН України

Нещодавно відбулося підписання угоди про співпрацю між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Інститутом проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України.

Під час зустрічі, яка передувала укладенню офіційного документу про наміри про співробітництво, керівник Інституту проблем штучного інтелекту Анатолій Шевченко розповів про діяльність наукової інституції і про завершальний етап розробки для психологічної реабілітації військовослужбовців.

Представники кафедри медичної інформатики нашого університету ознайомили зі своїми напрацюваннями, зокрема з інформаційною системою моніторингу організму за допомогою артеріальної осцилограми, міограми, ЕКГ, ЕЕГ, голосу тощо. Ці напрацювання також є важливими і потрібними для реабілітації воїнів АТО.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю.