Делегація ТДМУ перебувала з робочим візитом у Житомирі

28.02.2019 року відбувся візит делегації ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет  ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України» в КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради в рамках відкриття філій кафедр хірургії ННІ ПО, акушерства та гінекології ННІ ПО терапії та сімейної медицини  ННІ ПО.

Делегацію очолив проф. Запорожан С.Й. – проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи.

До складу делегації увійшли доц. Свистун Р.В. – директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент кафедри хірургії ННІ ПО, д. мед. н. Бенедикт В.В. – доцент кафедри хірургії ННІ ПО, проф. Бойчук А.В. – завідувач кафедри акушерства та гінекології ННІ ПО, доц. Лазарчук Т.Б. – кафедра терапії та сімейної медицини  ННІ ПО, доц. Шкільна М.І. – кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами, проф. Сміян С.І. – завідувач кафедри внутрішньої медицини №2, доц. Рогальський І.О. – кафедра педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доц. Бударна О.Ю. – кафедри неврології, старший лаборант Павлюк-Гук М.Т. – кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами.

Відбулася зустріч делегації з головним лікарем КУ “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської обласної ради к.м.н. Леськівим Богданом Богдановичем. У рамках проекту про співпрацю між ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет  ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України» в КУ “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської обласної ради науковці університету провели науково-практичну конференцію «Діагностика, лікування та профілактики хвороби Лайма та інших трансмісивних інфекцій» для медичної спільноти Житомирщини. На зустріч були запрошені лікарі-інфекціоністи, ортопед-травматологи, неврологи, ревматологи, педіатри та лікарі загальної практики- сімейної медицини.

На конференції з доповідями виступили:

– доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Шкільна М.І. з доповіддю «Лайм-бореліоз та інші трансмісивні інфекції: діагностика, профілактика, лікування»;

– завідувач кафедри внутрішньої медицини №2, професор Сміян С.І. з темою «Ревматичні маски Лайм-бореліозу»;

– доцент кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Рогальський І.О. з «Особливості перебігу Лайм-бореліозу у дитячому віці. Клінічний випадок»;

– доцент кафедри неврології Бударна О.Ю. «Нейробореліоз: діагностичні аспекти»;

– старший лаборант кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Павлюк-Гук М.Т «Лайм – бореліоз у працівників ДП «Житомирське лісове господарство».

На зворотному шляху делегація відвідала садибу-музей Лесі Українки у Новоград-Волинському – місце народження великої української поетеси.

Інформацію подав лікувальний відділ.