Відбулася зустріч студентів ТДМУ з фронтовиком Миколою Винничуком

У новітній історії незалежної України місяць лютий ознаменувався кровопролиттям на Майдані, а згодом і трагічними подіями пов’язаними з військовою агресією з боку Росії. Саме для того, щоб згадати ці страшні події та усвідомити справжню ціну, яку платить наша держава за свою незалежність, 26 лютого 2019 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології був проведений патріотично-виховний захід для студентів кураторських груп з учасником бойових дій на Сході України, викладачем кафедри Винничуком М.О.

Микола Олександрович розповів про стан подій фронті, особливості проведення бойових дій, надання першої невідкладної допомоги бійцям.

Студенти цікавилися рівнем забезпечення сучасної української  армії, новітньою бойовою технікою, настроєм військовослужбовців. На свої запитання молоді люди отримали вичерпні та інформативні відповіді.

Цей захід спонукає до формування національно-патріотичного світогляду студентської молоді, прагнення боронити рідну Україну.