Визначився переможець інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед іноземних студентів ТДМУ

Нещодавно в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед іноземних студентів. Позмагатися за призові місця вирішило 60 учасників, які утворили 10 команд.

Перше місце у загальному підсумку здобула команда «Achievers» (Варша Кашьяп (Varsha Kashyap), Шубгам Бгарті (Subham Bharti), Муджагат Алі (Mujahaith Ali), Баг-Ададе Нана (Baah-Adade Nana), Аршбір Сінг Сандгу (Arshbeer Singh Sandhu), Зузанна Бетковяк (Betkowiak Zuzanna)).

Друге місце виборола команда «DOPA guys» (Каншика Арора (Kanshika Arora), Наушад Кхан (Naushad Khan), Пяреджан Абдул Регман (Pyarejaan Abdul Rehman), Джаявірапандіян Джаядгаршіні (Jayaveerapandian Jayadharshini), Аушрі Раут (Aayushree Raut), Данія Мотіф (Dania Motif)).

Третьою стала найінтернаціональніша команда цих ігор Panda mandarina (Ахмед Мохамед Ель-Горорі (Ahmed Mohamed El-Ghorouri), Домінгос Нгулонда (Domingos Ngulonda), Юстина Вітковська (Justyna Witkowska), Ванесса Москосо (Vanessa Moscoso), Юстина Йонч (Justyna Joncz), Аусама Ель Касіті (Oussama El Kassiti)). Зазначимо, що ця команда змогла об’єднати студентів різних країн – поляки, єгиптяни, еквадорці, марокканці і інші представники африканських країн працювали злагоджено і чітко.

Організаторами інтелектуальної гри стали студенти Софія Гащак, Юлія Бандрівська, Анастасія Стадник. Волонтерами заходу були Таїсія Білоножко і Аліна Левчук.

Усі питання організатори пов’язали з медициною, історією медицини, анатомією.