Ректор ТДМУ зустрівся зі студентським активом університету

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 6 березня 2019 року зустрівся з представниками Студентського парламенту.

Спершу очільник вишу розповів про те, що вже зроблено з боку адміністрації закладу вищої освіти щодо покращення умов навчання та побуту студентів. Під час попередньої зустрічі Студпарламент подавав проект щодо встановлення ландроматів у пральнях гуртожитків. Михайло Михайлович зазначив, що цей проект був взятий до уваги. Сьогодні, за його словами, гуртожитки обладнані пральними машинами. Частина з них буде експлуатуватися на безоплатній основі, а для іншої частини буде встановлено ландромати. Окрім того, в коридорах гуртожитків встановлено відеокамери.

Також знайшов підтримку проект Студпарламенту щодо розподілу студентів у групи за рівнем знань англійської мови. Михайло Михайлович сказав, що такий підхід буде застосовано уже для нового набору студентів, а тестування на знання іноземної мови буде проводитися серед абітурієнтів.

Ректор ТДМУ поінформував, що роздягальні на клінічних базах будуть обладнанні спеціальними ящиками з ключами та камерами відеоспостереження. Окрім того, він повідомив, що для студентів третього курсу літня сесія включно зі всіма можливими перескладанням іспитів завершиться 11 червня.

Михайло Корда підтримав пропозиції членів Студентського парламенту перенести захист виробничої практики на кінець серпня – початок вересня, створення студентського кафе у навчальному корпусі на вулиці Чехова. Також ректор позитивно відгукнувся на те, щоб поміняти місцями жіночу та чоловічу роздягальні у тренажерній залі на вулиці Живова та встановити кондиціонер безпосередньо у цій залі.

Михайло Михайлович запевнив, що університетський проект «Ментор», який був започаткований минулого року з метою кращої адаптації іноземних студентів першого курсу до умов проживання в Україні, триватиме і надалі.

Зі свого боку, Студентський парламент зобов’язався попрацювати над тим, аби віднайти можливість для надання стипендій чи матеріального заохочення тим іноземним студентам, які добре навчаються і досягають успіхів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.