ТДМУ сумує з приводу передчасної смерті ректора Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна Павла ІІ Джозефа Бергера

Адміністрація і колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського висловлює щире співчуття колективу, рідним, близьким з приводу смерті ректора Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна Павла ІІ (Польща), професора Джозефа Бергера, який був почесним професором ТДМУ і надійним партнером в освітянській та науковій галузях.

Схиляємо голови в скорботі разом з рідними, колегами, однодумцями. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

У серцях всіх, хто знав та працював з Джозефом Бергером, назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, доброзичливість, талант педагога, керівника і політика.

Ректор ТДМУ – професор Михайло Корда.