У ТДМУ ознайомлюють студентів з культурами різних країн

21 березня 2019 року співробітники кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки організували захід зі студентами І та ІІ курсів на тему «Історія, культура, пам’ятки архітектури, видатні люди та система охорони здоров’я Польщі».

Розпочав засідання завідувач кафедри, професор Вадзюк С.Н. Він відзначив, що серед студентів І-ІІ курсів навчаються представники польської національності, які представлять присутнім інформацію про історію, культуру, пам’ятки архітектури, видатних людей та систему охорони здоров’я Польщі.

На фото завідувач кафедри, проф. Вадзюк С.Н. і асистент кафедри Наконечна С.С.

Були заслухані цікаві доповіді студентів 245 і 212 груп Ярошевського Роберта та Фушпаняк Томаша на тему «Культура, визначні місця та архітектурні пам’ятки Польщі». Аудиторію зацікавили представлені ними презентації про історико-географічне розташування, національні символи, особливості системи охорони здоров’я та традиції країни.

На фото студенти ІІ курсу Ярошевський Роберт та Фушпаняк Томаш та слухачі заходу.

Студенти 130 групи Джулія Людвічік, Зофія Ногал, Сільвія Лонда, Філіп Касперчек доповіли присутнім про особливості системи охорони здоров’я міст Польщі: Плоцк і Кросно.

На фото студенти 130 групи: Зофія Ногал  і Сільвія Лонда.

Присутніх зацікавила змістовна інформація про особливості системи охорони здоров’я Польщі, а також культуру та традиції сусідньої держави.

На фото викладачі та аспіранти кафедри.