Меню Закрити

Студенти ТДМУ здобули призові місця з настільного тенісу під час Універсіади

27-28 березня 2019 року стартувала III Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти з настільного тенісу. Збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського була представлена у такому складі: Роман Пінчук (стоматологічний факультет), Юлія Заєць (стоматологічний факультет), Ірина Веремко (навчально-науковий інститут медсестринства), Валерій Обрядін (медичний факультет, спеціальність «Фізична реабілітація»).

Команди ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ-1 і ТНПУ-2, Бережанського агротехнічного інституту, ТДМУ, ТНТУ розігрували між собою командну та особисту першість. У запеклій боротьбі майбутні стоматологи Роман Пінчук і Юлія Заєць здобула срібні нагороди у міксі (пари хлопець+дівчина). В особистій першості кращим з нашої команди був Роман Пінчук – 3 місце серед чоловіків.

Перше загальнокомандне місце вибороли студенти ТНЕУ-1, другими були  ТНПУ-1, третє місце у збірної ТНЕУ-2. Команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в загальному заліку здобула 5 місце, залишивши позаду Бережани і ТНТУ.

Команду до змагань готувала тренер Любов Новакова.