Студентка ТДМУ відзначена дипломом на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

12 квітня 2019 року на базі Національного фармацевтичного університету (Харків) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація». Для участі у І турі конкурсу було подано понад 20 наукових робіт з закладів вищої освіти різних регіонів України. Для ІІ туру було відібрано 13 найкращих робіт.

Тернопільський державний медичний університет на конкурсі представляла студентка п’ятого курсу фармацевтичного факультету Ксенія Войтів з науковою роботою «Дослідження сполук вторинного синтезу, антиоксидантної активності та мікроскопічних ознак трави васильків американських (Ocimum americanum L.)», яка успішно пройшла перший відбірковий тур. Робота виконана на кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою ТДМУ. Науковим керівником студентки є доцент кафедри Шанайда Марія Іванівна.

 

На основі проведеного рейтингового відбору та за результатами захисту наукової роботи Ксенія Войтів була відзначена у числі переможців спеціальним дипломом «За волю до перемоги».

Під час церемонії закриття конкурсу усі учасники отримали від організаторів сертифікати та цінні подарунки. Наша студентка також мала чудову нагоду ознайомитись із визначними місцями НФаУ та поспілкуватись у колі науковців-однодумців.