Студенти ТДМУ освоювали навички стресостійкості

13 квітня 2019 року за сприяння Студентського парламенту та Наукового товариства студентів ТДМУ відбувся тренінг у рамках проекту «Сходи в майбутнє» від професора, засновника школи самознавства Світлани Бронікової на тему «Стресостійкість – це енергія і творчий рух, а не тиск і стояння».

На тренінгу учасники мали змогу дізнатись про ефективні методи подолання стресових ситуацій, отримали навички публічних виступів та ефективних комунікацій.

Від імені організаторів висловлюємо подяку ректору ТДМУ Михайлу Корді за підтримку, а також учасники дякують тренеру – Світлані Броніковій та координаторам заходу від ГС «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» – Ігорю Найді та Андрію Мірошниченку, центру виховної роботи та культурного розвитку ТДМУ в особі Христини Курило, голові студентського Наукового товариства – Марії Рябоконь, голові Студентського парламенту – Романні Павлюк і координатору заходу – Тарасу Морозу.