Баскетболісти ТНМУ вибороли бронзові медалі

Закінчилися змагання ІІІ Відкритої універсіади Тернопільської області  серед закладів вищої освіти з баскетболу 3×3. Команду Тернопільського національного університету імені І.Горбачевського представляли майбутні медики факультету іноземних студентів. Капітаном команди був Мілош Красуцкий, а до її складу увійшли Кевін Пулгарін, Нваіву Джон, Юсуф Олуватобі.

Серед шести команд наші хлопці показали спортивний характер, майстерність та вибороли бронзові медалі, залишивши позаду команди ТНПУ-1, ТНПУ-2 та команду ТНТУ. Вони поступилися лише командам ТНЕУ-1 та ТНЕУ-2.

Баскетболісти ТНМУ вперше піднялися на таку високу сходинку. Таким чином вони продемонстрували свою спортивну підготовку та спроможність боротися з професійними баскетбольними командами на рівних.

До змагань наших студентів підготувала доцент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Безпалова Наталія  Миколаївна.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.