Меню Закрити

Передвеликодні благодійні акції студентів ТНМУ

Перед світлим святом Христового Воскресіння Тернопільський національний медичний університет активно допомагає тим, хто цього потребує. Щороку на адресу адміністрацію вишу надходить звернення від Тернопільського осередку Федерації багатодітних сімей з приводу допомоги важкохворим дітям, а саме Оленці Петрас (муковісцидоз з панкреанедостатністю, хронічний обструктивний бронхіт), Захарію та Максиму Гайдукам (рахіт, інвалідність).

15 квітня 2019 року відбувся перший етап акції «Промінь милосердя» у стінах Центру соціально-психологічної реабілітації, що на вулиці Стрімкій. Під час нього підопічні закладу разом волонтерами створили великодні вироби, які пізніше реалізовувались у стінах нашого університету.

  

16 квітня 2019 року у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 імені В.Гурняка (4–А клас – кл. керівник Газилишин Н. Б., 7–А клас – кл. керівник Вольська Л. І., 7–В клас – кл. керівник Мельник О. М.) школярі разом зі студентами також виготовляли великодні сувеніри.

Учні старанно виконували свою роботу, оскільки розуміли, наскільки це важлива справа. Було створено багато чудових сувенірів, у які дітки вкладали усіх себе.

А 17-го квітня 2019 року волонтери запропонували студентам придбати ці вироби. Викладачі і молодь підтримали ідею, завдяки чому було вилучено майже 16 тисяч гривень, які підуть на лікування малюків.

Висловлюємо щиру подяку Тетяні Горбаченко та Мар’яні Позунь, які організували захід. Також волонтерам, котрі брали активну участь у акції, а саме Іванні Кошицькій, Надії Заставній, Оксані Панич, Анні Самойло, Анастасії Ніколюк, Анні-Марії Лабівці, Анастасії Моєсеєвій, а також Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 імені В.Гурняка та Центру соціально-психологічної реабілітації на вулиці Стрімкій, які долучились до акції «Промінь милосердя».

Від імені організаторів висловлюємо слова вдячності адміністрації ТНМУ та центру виховної роботи та культурного розвитку за підтримку. Також велика подяка усім студентам та викладачам, які зробили посильний внесок у благородну справу. Завдяки вияву милосердя в переддень Великодня ми змогли допомогти важкохворим діткам.