Тернопільський медичний університет отримав статус національного

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №146/2019

Про надання Державному вищому навчальному закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України» статусу національного

Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Державного вищого навчального закладу “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Г орбачевського Міністерства охорони здоров’я України”, його вагомий внесок у розвиток національної медичної та фармацевтичної освіти і науки, постановляю:

Надати Державному вищому навчальному закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України» статус національного і надалі іменувати його – Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

17 квітня 2019 року