Міжнародний день англійської мови

23 квітня на міжнародному рівні відзначається День англійської мови (English Language Day). Вперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, вшанували в 2010 році з метою святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Англійська мова входить до трійки найпоширеніших у світі. З її допомогою спілкується третина населення планети, а також це офіційна мова багатьох міжнародних організацій.

Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано на пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, твори якого входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу. Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови. Завдяки широкому розповсюдженню англійської мови, багато шанувальників творчості Шекспіра читають його книги в оригіналі.

Викладачі кафедри іноземних мов 22-24 квітня 2019 року з нагоди святкування Міжнародного дня англійської мови провели креативні заняття, інтелектуальні ігри, фронтальні бесіди, «круглі» столи, конкурси, вікторини з цікавими кросвордами та анаграмами для вдосконалення навичок й умінь професійного іншомовного монологічного та діалогічного мовлення студентів.

101-а група першого курсу стоматологічного факультету, доцент Прокоп І. А. Практичне заняття у формі командної гри-змагання.

103-я група першого курсу медичного факультету, викладач Колодницька О. Д. Практичне заняття у формі «круглого» столу.

Для усвідомлення студентами цінності та важливості культурного розмаїття, міжкультурного діалогу, інтеграції доцент Сокол М.О. і доцент Кічула М.Я. спільно з доцентом кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка Навольською Г.І. провели захід «Cultural Іnterconnections» у 153-ій та 171-ій групах першого курсу факультету іноземних студентів і студентами ТНПУ.

Викладач Гуменна І.Р. спільно з вчителем англійської мови Тернопільської української гімназії імені І.Франка Теремчук І. В. організували англомовний захід «День цивільного захисту» зі студентами першого курсу 136-ої групи факультету іноземних студентів і школярами 11-го класу.

Метою проведення Міжнародного дня англійської мови стали систематизація набутих знань, удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на практичних заняттях англійської мови; мотивація навчальної діяльності студентів; розвиток їх творчих здібностей; розширення їх світогляду та ерудиції; виховання естетичних смаків; формування вміння логічного викладу думки; прищеплення поваги до традицій англомовних країн.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.