Професор ТНМУ отримав «Орден за заслуги» ІІІ-го ступеня

Згідно з Указом Президента України №188/2019 «Про відзначення державними нагородами України» від 4 травня 2019 року, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Національної академії медичних наук України, професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними захворюваннями ТНМУ Михайла Антоновича Андрейчина.

Вітаємо Михайла Антоновича з отриманням вагомої відзнаки і бажаємо ще багато років плідної праці.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.