У ТНМУ студенти представили свій творчий доробок

25 квітня 2019 року у вестибюлі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося відкриття виставки «Fine Art», на якій свої малюнки в різних стилях представили студенти нашого вишу. Невдовзі кращі роботи наших талановитих студентів буде відзначено спеціальними дипломами.

Свої творчі доробки надали Gulnaz Jabeen Syeda, Pearl Mpofu, Gurnishpal Panesar, Nikita Wadhwa, Varsha Kashyap, Tanmay Panchal, Юлія Марків, Shivam Kumar, Nupur Sharma, Akash Biswas, Rida Saher, Shweta Singh, Shama Chouhan, Христина Сурман, Майя Дереш, Joshua Ibanga, Pushpak Swarnakar, Khan Humera Asif, Machi Yirakchang, Akanksha, Salma Sultana Ahmed, Engmann Gabriel Nii Amatey, Діана Джердж, Ярослав Волторніст, Riddhi Bohra, Ліна Сорока.

Зазначимо, що малюнки учасників оргкомітет збирав упродовж місяця. Попередньо у соцмережах на офіційних сторінках ТНМУ було розміщено оголошення про пошук талановитих художників. Потрібно зазначити, що серед студентської молоді виявилося чимало тих, хто вміє гарно малювати і має особливе світобачення.

Ініціативу організувати такий захід виявили студентка першого курсу медичного факультету Анна-Марія Коваль і студент другого курсу факультету іноземних студентів Khan Mohammad Shumayel. Їм допомагали волонтери Леся Дроботій (другий курс медичний факультет), Ліна Сорока (другий курс медичний факультет), Ірина Лотоцька (перший курс медичний факультет), Микола Швед (перший курс медичний факультет), Ігор Качур (перший курс медичний факультет).

Як зазначила заступник директора центру виховної роботи і культурного розвитку, доцент Олена Покришко, такі виставки-конкурси в Тернопільському національному медичному університеті відбуватимуться кожного року. На її думку, подібні заходи допомагають розкрити творчий потенціал студентів, виявити талановиту молодь.

Під час відкриття експозиції всі автори отримали сертифікати про участь у ній.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.