Студенти ТНМУ розповіли тернопільським школярам про небезпеку укусів кліщів

Упродовж квітня-травня студенти 102, 107, 108, 112 груп медичного, 101 групи стоматологічного факультету та 129 групи факультету іноземних студентів першого курсу за підтримки викладачів кафедри медичної біології (проф. Федонюк Л.Я., доц. Привроцької І.Б., асист. Ружицької О.Ю. та асист. Фурки О.Б.) проводили бесіди з учнями тернопільських шкіл з метою поширення інформації про небезпеку кліщів, як вберегтися від їх укусів, що робити у разі, якщо контакту з небезпечною істотою не вдалося уникнути.

Студенти 102-ї групи першого курсу медичного факультету під час бесіди з учнями ТНВК Школи – ліцею № 6 ім. Назарія Яремчука”.

Під час бесіди студенти розповідали про особливості будови, життєдіяльності паразитів, ареал поширення, вплив кліматичних умов на активність кліщів, пристосування до пошуку хазяїна-живителя.

    

Студенти 107-ї групи першого курсу медичного факультету під час зустрічі з учнями Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Особливий акцент студенти поставили на медичному значенні кліщів, розповівши учням про небезпечні захворювання, переносниками збудників яких є паразити.

Студенти 112-ї групи першого курсу медичного факультету під час бесіди з учнями ТНВК Медичного ліцею № 15.

Важливим моментом зустрічі були поради майбутніх медиків як вберегтися від небезпечних паразитів, а також, як себе поводити, якщо контакту уникнути не вдалось.

  

Студенти першого курсу 101-ї групи стоматологічного та студенти 103-ї і 108-ї груп медичного факультетів під час бесіди з учнями Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 і Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23.

Зустріч з учнями відбулася в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Класні керівники та вчителі шкіл висловили щиру подяку студентам за цікаву, а головне, надзвичайно важливу бесіду.

Студенти 129-ї групи першого курсу факультету іноземних студентів під час зустрічі з учнями Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5.