Науково-краєзнавча студія «Терполяни» презентувала книгу «Увійти в річку»

Травень – це час підсумування роботи науково-краєзнавчої студії «Терполяни», яка увібрала в себе студентство та викладачів майже усіх факультетів нашого університету. В затишній залі наукової університетської бібліотеки зібралися студенти та гості, щоб поділитися своїми враженнями та думками.

Староста студії – студентка першого курсу Діана Кошовська привітала усіх присутніх і оголосила українську пісню «Гей козаче, гей соколе», яка прозвучала не тільки в українському виконанні, а також на польській мові, якою вітав присутніх в залі Хуберт Мікоша від факультету іноземних студентів. Своє вітання висловила Марія Сокач, яка є співорганізатором фестивалю лемківської культури в місті Ждиня ( Польща).

До музичних вітань долучилися солісти Тернопільської обласної філармонії.

Естафету вітань продовжив заступник голови Тернополя Леонід Бицюра, передавши «Терполянам» грамоти та слова вдячності. Відзнаки отримали студенти медичного факультету  Зоряна Бринз, Тетяна Опер, Світлана Веремчук та Інна Вегера; факультету іноземних студентів – Марія Сокач і Марина Вищук, а також представник стоматологічного факультету Назар Шаптала.

Особливо приємно вразив всіх присутніх спів хористів Тернопільського національного медичного університету.

Ведуча дійства передала слово автору книги Леоніду Кравчуку, який озвучив, що його видання присвячене студентам і викладачам університету.

З вітальним словом виступив радник Міністерства транспорту України Іван Садовник, поет Володимир Барна та інші. В залі панувала урочиста та творча атмосфера.

«Терполяни» від імені Тараса Кадобного та Леоніда Кравчука висловлюють щирі слова вдячності адміністрації університету за всебічну підтримку науково-краєзнавчої діяльності студентів та викладачів і особливо видавництву «Укрмедкнига» в особі Любові Логін за плідну і систематичну співпрацю. Ми свідомі того, що ще не одну спільну книгу побачать читачі.

З повагою Леонід Кравчук, керівник студії.